MÖBLER / Soffor / Soffa 10153224
nr 1015 3224
Soffa
Sengustaviansk, längd: 208 cm
Kondition: slitage, skador, löst ben
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:43:43
1.000 kr
4.800 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
- Klassiska